KURUMSAL

Sman Bilişim LTD. olarak; 
Sosyal Medya, 
alanında önde gelen isimlerden olma yolunda emin adımlarla gitmekteyiz. Havuz sistemi üzerinden ürünlerinizin ve sayfanızın tanıtımını etkin olarak yapılarak marka bilinirliğinizi artırarak satışlarınıza yansıyacak şekilde çalışmalar yapmaktayız. Sizlerin markanızı sosyal mecralar üzerinden en yoğun kullanım saatleri ve hedef kitle belirlenerek aktif olarak çalışmalar yapmaktayız. Sosyal Medya üzerinden fenomen olmuş kişiler ve takipçi sayısı yüksek hesaplarla etkileşim halinde olup markanızı subliminal reklamını yaptırarak en geniş kitlelere erişiyoruz.


Web Tasarım, alanında uzman ekibimizle projelerinizi, isteklerinize en uygun şekilde ve kullanımı açısından en anlaşılabilir ve arama motorları tarafından en kısa sürede tanınacak şekilde tasarlanılarak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Özel yazılımlarımız ile sektörünüzdeki farkı kısa süre içinde ön tasarıya çıkartacak ve sizin alanınızda daha ön sıralara taşıyacaktır. Sektörünüze uygun yazılımlar yaparak sitenizin responsive "mobil uyumlu" hale getirip sizlere teslim ediyoruz. E-Ticaret, Kurumsal, Blog, Video, Şahsi İnternet sitesi alanında çalışmalar yapmaktayız. İstekler doğrultusunda projelerinizi geliştirerek aklınızdaki fikir ve projeleri web alanında hayata geçirmekteyiz.

Seo  alanında, bir hayli referansımız olup sektörün önde gelen firmaları ile çalışmaktayız. Bir hayli kelimede sitenizi kısa sürelerde, ilk sıralara ve google algoritmasına uygun şekilde hazırlayıp, hedef kitlelere erişmekteyiz. Sektörünüzle ilgili fiyatsız anahtar kelime analizi yapılarak sizlere verdiğimiz süreyi belirterek söz vermiş olduğumuz vakitte sitenizi arama motorlarında en üst sıralara taşımaktayız. İstekler doğrultusunda Adwors çalışmaları doğru vakit ve hedef kitlelere erişmekteyiz.

Grafik Tasarım sizlere çalışmış olduğunuz alan konusunda en özgün çalışmalar yaparak markanızı en bilinir hale getirerek sizleri sektörde ön sıralara taşımaktayız. Alanınız ile alakalı en etkin grafik ve logo çalışmalar yapmaktayız. Kartvizit, Afiş, Bröşür, Fihrist, Sticker, Mecmua, Kitap Kapağı ve isteklerinize uygun her türlü markanızı ön tasarıya çıkartacak ekip çalışmaları yapmaktayız.

E-Ticaret, satışınızı mevcut mağazanızda, fabrikada veya atolyede üretmiş olduğunuz her türlü ürünü web ortamına açılmak istediğiniz alanda size uygun kullanıcı tarafından anlaşılır, size yönelik en etkin hizmeti vererek sizleri bir başka alanda internet üzerinden satış sistemine katıyor, bu alanda ihtiyaç duyulan çalışmalar yaparak sizlere hazır bitmiş bir şekilde size ait web sitenizi teslim ediyoruz, Sitenizi bitirdikten sonra teknik destek sağlayarak, tüm problemlerinizi en kısa süred çözüyoruz.

Marka Yönetimi, alanında uzman ekibimiz ile üretmiş olduğunuz markayı, ürünleri kendi alanında bilinir bir hale getiriyoruz. Bunun konusunda her türlü video, resim, web alanında reklam, sosyal medyalarda tanıtımını yaparak sizi en kısa müddette en geniş mecralara yayıyoruz. Sizleri alanınız ile alakalı en etkin müşteri kitlesi ile buluşturuyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama, alanında uzman ekibimiz ile üretmiş olduğunuz markayı, ürünleri kendi alanında bilinir bir hale getiriyoruz. Bunun konusunda her türlü video, resim, web alanında reklam, sosyal medyalarda tanıtımını yaparak sizi en kısa müddette en geniş mecralara yayıyoruz. Sizleri alanınız konusunda en etkin müşteri kitlesi ile buluşturuyoruz.

Veri & Hesap Kurtarma, Kaybettiğiniz, şifresini unuttuğunuz ve başkaları tarafından ele geçirilen hesaplarınızı geri almanızda yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda bilgisayarınıza bulaşan virüsler yüzünden silinen belgelerinizi, yanlışla silinen verilerinizi, format ile giden sizin için önemli olan belge, fotoğraf, videolarınızı geri getirerek sizlere hizmet veriyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
 

EKİBİMİZ

Kenan Yaşar Yönetici
Veli Özkan Full Stack Developer Backend, Frontend, Application
Oğuz Akat Grafik Ve Seo Uzmanı Frontend, Web Tasarım
Erkan KARABÜBEROĞULULARI Grafiker,
Hasan ÜNAL Mobil Yazılımcı Android, İOS Developer
ÖZLEM KORKMAZ Müşteri Temsilcisi

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!